O MNIE

NIEBANALNIE

Niebanalnie, z pasją i w intrygujący sposób przedstawiam procesy historyczne, wiążę w łańcuchy przyczynowo-skutkowe ważne historyczne wydarzenia, ukazując ich wpływ na teraźniejszość.
Nie zamęczam turystów encyklopedycznymi informacjami, w sposób przystępny w czasie podróży wprowadzam uczestników imprezy w świat, o którym opowiadają nam zabytki kultury materialnej.
Przekazuję również informacje związane z teraźniejszą kulturą i systemem społeczno-politycznym (śledzę na bieżąco w Internecie lokalną prasę oraz portale internetowe).


TOP QUALITY

DOŚWIADCZENIE

Eksploruję kraje Europy Wschodniej od 2007 roku, od 2008 roku posiadam licencję pilota wycieczek. Posiadam bogate doświadczenie w podróżach po krajach regionu.
Stale współpracuję z lwowskimi przewodnikami górskimi i opracowuję trasy turystyczne w ukraińskich Karpatach.

Przygotowywałem i realizowałem oferty wyjazdów celowych, rozliczanych w ramach funduszy Unii Europejskiej, a także realizowałem wycieczki pozyskane przez zaprzyjaźnione biura w wyniku postępowań przetargowych (do których w pełni zamawiałem wszelkie świadczenia).

TOP QUALITY

WARSZTAT PRACY

Bogaty księgozbiór, w tym wiele pozycji obcojęzycznych, regularne przeglądanie zagranicznej prasy w Internecie, doskonałej jakości mapy i atlasy krajów, prywatne wyjazdy studyjne oraz spotkania z kontrahentami na lokalnych targach turystycznych.

Kilkakrotnie wystawiałem narodowe stoisko Łotwy na targach turystycznych w Polsce, zachęcając turystów indywidualnych do odwiedzenia tego pięknego kraju. Współorganizowałem również (razem z ambasadą Republiki Łotwy w Polsce) wyjazd polskich dziennikarzy do Łotwy w kwietniu 2013 roku.