OFERTA PILOTAŻU WYCIECZEK

Pilotaż wycieczek

Oferuję profesjonalne usługi pilotarskie dla zorganizowanych grup (młodzież szkolna, dorośli, pielgrzymki, wyjazdy typu incentive) zmierzających do krajów położonych na wschód od Polski.
Posiadam niezbędne doświadczenie w pilotażu różnorodnych grup, wysoki poziom wiedzy o odwiedzanych krajach oraz dobre kontakty z lokalnymi kontrahentami.
Bezpłatnie przygotuję program dowolnej wycieczki, uwzględniając indywidualne potrzeby i życzenia zamawiającego. Kładę nacisk na to, by poza najważniejszymi zabytkami turyści poznali dziedzictwo kulturowe odwiedzanych krajów.
Pomogę zamówić odpowiednie świadczenia oraz zapewnię wsparcie najlepszych lokalnych przewodników, którzy z sercem opowiedzą o swoich małych ojczyznach.

Oferuję usługi na wysokim poziomie. Wychodzę z założenia, że poziom zadowolenia turystów jest mierzalny nie tylko dzięki atrakcyjności programu wycieczki, ale zależy w dużej mierze od fachowości pilota wycieczek: jego umiejętności przekazania wiedzy, organizacji poszczególnych etapów imprezy, dbałości o wysoki standard obsługi na miejscu.
Jestem pilotem zawodowym - moje zainteresowania koncentrują się na wybranym regionie geograficznym (Europie Wschodniej). Co roku doskonalę swoją wiedzę i proponuję zupełnie nowe atrakcje turystyczne.
Zapraszam do współpracy i polecam: wycieczki autokarowe, rejsy po wodach Bałtyku, grupy incentive.

Szanowni Państwo. Ze względu na inne zobowiązania zawodowe, w roku 2019 nie oferuję usług pilotażu.